Hakkımızda

TAMKAN Laboratuvar Ürünleri olarak 2011 yılında medikal sektörde yerini almış olan firmamız kısa zaman da verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde sizlerin güvenini kazanmış bulunmaktadır. Satışını yaptığımız ürünler konusunda uzman bir kadro ve güler yüzlü personellerle hizmet vermekteyiz.  Çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerin arkasında durarak en ufak bir sorununuz olduğu zaman bile sonuç odaklı çalışmalarımızla çözümü en kısa sürede sizlere sunmaktayız. 

Misyon
Mesleğinde tecrübeli uzman  ekibimiz ile beklentilerinizi karşılayabilen, kalite anlayışında sürekliliği benimseyen, yenilikçi, kendini geliştiren TAMKAN Laboratuvar Ürünleri olarak işleri hakkıyla yapma gayreti içerisindeyiz. Ayrıca sektörü yakından takip edip önceliklerinizi belirleyerek yeni ürünlerin sektöre kazandırılması için yurt içi ve yurt dışı çalışmaları öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Vizyon
Sağlık sektörünün içine girdiği hızlı değişim sürecinin takipçisi olup,  gelişmeleri sizlerin hizmetine sunmak için çalışıyoruz.

TAMKAN Laboratuvar Ürünleri Tıbbi Materyaller ve Ölçüm Cihazları

 


Web Design ; V. Buğra BORAN